Středisko volného času Duhovka Břeclav

LETNÍ TÁBORY 2017 - ZÁKLADNÍ INFORMACE A OBSAZENOST

 
PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS MNOHO POBYTOVÝCH I PŘÍMĚSTSKÝCH LETNÍCH TÁBORŮ! NABÍDKA POKRÝVÁ CELOU PLOCHU HLAVNÍCH PRÁZDNIN 2017.

 

 

 

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA TÁBORECH
Hřiště snů I. 14. 8. – 18. 8. Poslední volné místo
Hřiště snů II. 21. 8. – 25. 8. (pouze pro členy ZÚ) Více než 10 volných míst
Hřiště snů III. 28. 8. – 01. 9. (pouze pro členy ZÚ) Více než 10 volných míst 
     
  • Přihláška je považována za platnou po zaplacení účastnického poplatku do pěti dnů po obdržení výzvy k úhradě. Pouhá přihláška, telefonát nebo e-mail není rezervací na tábor.
  • Posudek zdravotní způsobilosti stačí jeden na více táborů. Lze použít i ze škol v přírodě, soustředění, lyžařských kurzů a podobně. Nesmí být starší jak 12 měsíců v době konání tábora. Posudek zdravotní způsobilosti není vyžadován na vybrané příměstské tábory (nejedná se o dětskou zotavovací akci dle platné legislativy). 
  • Způsoby platby - nejlépe bankovním převodem (udejte správný variabilní symbol a do kolonky zpráva pro příjemce je nutno napsat JMÉNO A PŘÍJMENÍ ÚČASTNÍKA!), v hotovosti na pokladně, nebo fakturou (z fondu FKSP vašeho zaměstnavatele). Stornopoplatky jsou uvedeny v přihláškách.
  • Přihlašovat se můžete od 3. 2. 2017 do plné kapacity tábora. Nejpřesnější informace o počtu přihlášených a veškeré organizaci tábora mají hlavní vedoucí jednotlivých táborů na které naleznete kontakty v přihláškách.
  • Pokud nebudou tábory dostatečně obsazeny, tak budou zrušeny nejpozději 15 pracovních dnů před zahájením. 
  • V den nástupu na tábor (kromě příměstských táborů) je nutné odevzdání potvrzení o bezinfekčnosti, které obdržíte od zdravotníka nebo hlavního vedoucího. Také se odevzdává kartička zdravotní pojišťovny dítěte a pravidelně užívané léky s nalepenou jmenovkou a dávkováním.
 
ROZPIS SLUŽEB NA DUHOVCE
 
Z důvodů zajištění letní činnosti o prázdninách jsme Vám k dispozici v době od 1. června do 31. srpna 2017 v těchto dnech:
 
PONDĚLÍ A STŘEDA
08:00 – 12:00
12:30 – 17:00
            
Tábory (přihlášky, platby): 
Radovan Opluštil
702 118 587 

 

 

 
NABÍDKA KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2017 new.jpg